Wózki dziecięce 3 w 1 – wielofunkcyjne i praktyczne

    Każda mama, która spodziewa się dziecka, zastanawia się nad najlepszym wyborem wózka oraz całej wyprawki dla swojego malucha. Największą popularnością, obecnie cieszą się wózki dziecięce 3w1. Są one niezwykle funkcjonalne i praktyczne. Zapewniają one również bezpieczeństwo dla malucha. Modele posiadające pompowane koła, umożliwiają sprawne panowanie nad wózkiem w każdych warunkach. 

Porządny, wysokiej jakości stelaż, wykonany ze stali, aluminium, charakteryzuje się dobrą odpornością na różne czynniki. Wózki można regulować pod katem wysokości, co daje duży komfort rodzicom spacerującym z wózkiem. Na dużą uwagę zasługują także pasy bezpieczeństwa, które chronią dziecko przed wypadnięciem z wózka. Oprócz tego, w wózkach zamontowane są barierki, które również stanowią dodatkową ochronę przed ewentualnym niebezpiecznym zdarzeniem. Dzieci są ruchliwe, dlatego tego typu zabezpieczenia są niezbędne.

      Nowoczesne modele można bez żadnego problemu przekształcić z wersji głębokiej na wersję spacerową. Ocieplane i jednocześnie przewiewne kompozyty, z których wyprodukowane są wózki, zapewniają dobrą cyrkulację powietrza. Tego rodzaju wózki posiadają 3 w 1. Mianowicie, model taki pełni funkcję wózka głębokiego, w którym dziecko może spać w najwygodniejszej pozycji. W kilka chwil można również taki wózek przemienić na tzw. spacerówkę, w której można bez żadnego problemu stopniować regulację kąta nachylenia, w kwestii oparcia. 

Kolejnym dużym walorem jest fakt, że tego typu wózki posiadają również nosidełka, które można bez żadnego problemu umieścić w samochodzie osobowym.

     W wózkach montowane są nosidełka/foteliki dla grupy dzieci 0+. Oznacza to, że mogą one pomieścić dzieci do wagi 10 kilogramów. W niektórych modelach można spotkać się z informację, że nosidełka mogą utrzymać dzieci do 13 kilogramów. Najnowsze modele wyposażone są w system przekładnej rączki, co oznacza, że można prowadzić wózek przodem do dziecka lub tyłem. Jest to również bardzo dobra funkcjonalność, która umożliwia ustawienie wózka pod kątem dostosowanym do potrzeb matki. Wózki dziecięce 3w1 wybierane są najczęściej właśnie z racji ich dużej funkcjonalności. Regulacja pochylenia oparcia aż w 3 pozycjach a także pompowane koła czy możliwość montowania tacki na napój z pewnością są dużą zaletą tego rozwiązania.

    Budki znajdujące się w wózkach posiadają okienka wentylacyjne a daszki przeciwsłoneczne ochronią dzieci przed nadmiernym promieniowaniem. Nowoczesne modele dostępne są również z foliami przeciwdeszczowymi czy też moskitierami. Te gadżety chronią dzieci w każdych warunkach. Amortyzatory i hamulce dają bezpieczeństwo rodzicom i dziecku. Z kolei możliwości zamontowania gondoli czy fotelika dają dużą elastyczność w zakresie ustawienia dziecka. Wózek w wersji głębokiej najczęściej jest używany na początku, potem, gdy dziecko dorośnie, zmieniany jest on w tak zwaną spacerówkę. Modele posiadają również koszyki, w których można przechowywać najpotrzebniejsze dziecięce akcesoria, potrzebne w trakcie spacerowania.

Więcej na: https://www.dzieciecemarzenia.pl/22-3-funkcyjne-3w1